Zrcadlo v řezaném rámu II Neznačeno

POPIS: Zrcadlo v dřevěném zlaceném rámu, rozměr 77,5 x 57 cm, celkový rozměr včetně rámu 105 x 84 cm
Vyvolávací cena: 17 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky:14717
18 000 Kč 21. 3. 2022 16:23:19
17 000 Kč 13. 3. 2022 23:25:54