Zrcadlo v řezaném rámu III Neznačeno

POPIS: Zrcadlo v dřevěném zlaceném rámu, rozměr včetně rámu: výška 84 cm, šířka 46 cm
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky:14719
12 000 Kč 21. 3. 2022 16:28:01