Zrcadlo Neznačeno

POPIS: Zrcadlo rozměry rámu : 137 x 97 cm. Zlaceno ,poškozeno.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Číslo položky:13041