Zvěstování pastýřům Neznačeno
POPIS: Dřevěná reliéfní plastika, výška : 51 cm. Konec 19. století. . K předmětu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty.
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 7 100 Kč |
Číslo položky:12972