Zvěstování pastýřům Neznačeno

POPIS: Dřevěná reliéfní plastika, výška : 51 cm. Konec 19. století. . K předmětu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 7 100 Kč
Číslo položky:12972