6X malovaný talíř - Volavky BOHEMIA ROYAL IVORY - NOVÁ ROLE
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky:17672
14. 6. 2023 20:46:00
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky:17711
14. 6. 2023 20:45:26
Ukolébavka Fischerová – Kvěchová Marie
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 400 Kč
Číslo položky:17515
14. 6. 2023 20:44:00
1$ Warhol Andy
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky:17609
14. 6. 2023 20:40:00
Rám Neznačeno
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky:16992
14. 6. 2023 20:38:15
Ještěrka - Akvarel Čechová Olga
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:17563
14. 6. 2023 20:35:02
Kočka Janeček Ota
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 400 Kč
Číslo položky:17557
14. 6. 2023 20:34:00
Břízky u vody Medek Mojmír
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky:17652
14. 6. 2023 20:31:13
Dívka s copem Špillar Karel
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky:17623
14. 6. 2023 20:30:00
Nedražilo se
Portrét Jaroslava Průchy Mašek Jaroslav
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:17614
14. 6. 2023 20:26:00