Sedící dívka
Kodet Jan
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
Aktuální cena: | 13 000 Kč |
Číslo položky:16937
11. 4. 2023 18:10:00
Žena česající si vlasy
Archipenko Alexander
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
Aktuální cena: | 15 000 Kč |
Číslo položky:16802
11. 4. 2023 18:06:00
Rámové hodiny, velké hrací
Želísko August
Aktuální cena: | 16 000 Kč |
Číslo položky:17313
11. 4. 2023 18:05:27
Číňan v tradičním rouchu s podnosem
Hoffmann Otto
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 3 000 Kč |
Číslo položky:17310
11. 4. 2023 18:04:00
Sloupkové hodiny
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
Aktuální cena: | 6 000 Kč |
Číslo položky:17314
11. 4. 2023 18:00:00
Divadelní scéna
Wachsmann Alois
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 3 000 Kč |
Číslo položky:16904
10. 4. 2023 22:18:00
Mostar - Jugoslávie
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:16948
10. 4. 2023 22:14:00
Podzimní řeka
Miller-Diflo Otto
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:17395
10. 4. 2023 22:12:00
Podvečer na Labi
Stretti Mario
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 1 700 Kč |
Číslo položky:17392
10. 4. 2023 22:10:00
Muž s doutníkem
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 900 Kč |
Číslo položky:17298
10. 4. 2023 22:08:00