Akt
Lukášek Alois
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 600 Kč |
Číslo položky:16372
21. 11. 2022 22:42:00
Kosatce
Jirotková Pavla
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 5 000 Kč |
Číslo položky:16363
21. 11. 2022 22:40:42
Autoportrét
Bauch Jan
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 200 Kč |
Číslo položky:15879
21. 11. 2022 22:38:00
Tři motivy
Bauch Jan
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 3 000 Kč |
Číslo položky:15880
21. 11. 2022 22:36:00
U fotografa
Monogramista
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 1 300 Kč |
Číslo položky:16435
21. 11. 2022 22:34:00
Ležící kráva
Hanák Mirko
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 6 100 Kč |
Číslo položky:16436
21. 11. 2022 22:32:00
Tůň v lese
Hlavsa Václav
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:16427
21. 11. 2022 22:30:00
Lesní tůň
Engelmüller Ferdinand - označeno
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
Aktuální cena: | 35 000 Kč |
Číslo položky:15974
21. 11. 2022 22:28:00
Loď na řece
Pešan Josef
Vyvolávací cena: | 2 200 Kč |
Aktuální cena: | 2 200 Kč |
Číslo položky:15934
21. 11. 2022 22:24:00
Den na vsi
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 700 Kč |
Aktuální cena: | 1 700 Kč |
Číslo položky:16383
21. 11. 2022 22:23:14