Ležící akt
Stefan Bedřich
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
Aktuální cena: | 15 000 Kč |
Číslo položky:16296
21. 11. 2022 19:42:00
Madona - Isis
Lenz Peter Desiderius
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
Aktuální cena: | 29 000 Kč |
Číslo položky:16297
21. 11. 2022 19:40:00
Oválné zrcadlo
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 6 100 Kč |
Číslo položky:15928
21. 11. 2022 19:38:03
Andělé
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 4 600 Kč |
Číslo položky:15944
21. 11. 2022 19:35:15
Anděl 2
Platzer František Ignác - okruh
Aktuální cena: | 91 000 Kč |
Číslo položky:15865
21. 11. 2022 19:33:39
Anděl 1
Aktuální cena: | 90 000 Kč |
Číslo položky:15864
21. 11. 2022 19:33:18
Svázaný Ježíš
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 600 Kč |
Číslo položky:15876
21. 11. 2022 19:32:00
Apoštol Pavel
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
Aktuální cena: | 4 500 Kč |
Číslo položky:15867
21. 11. 2022 19:30:00
Tobiáš
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 500 Kč |
Číslo položky:16299
21. 11. 2022 19:28:00
Bez názvu
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 4 600 Kč |
Číslo položky:16468
21. 11. 2022 19:26:00