Nedražilo se
Ležící akt Stefan Bedřich
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:16296
21. 11. 2022 19:42:00
Nedražilo se
Madona - Isis Lenz Peter Desiderius
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Aktuální cena: 29 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:16297
21. 11. 2022 19:40:00
Oválné zrcadlo Neznačeno
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 6 100 Kč
Číslo položky:15928
21. 11. 2022 19:38:03
Andělé Nesignováno .
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky:15944
21. 11. 2022 19:35:15
Anděl 2 Platzer František Ignác - okruh
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 91 000 Kč
Číslo položky:15865
21. 11. 2022 19:33:39
Anděl 1 Platzer František Ignác - okruh
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 90 000 Kč
Číslo položky:15864
21. 11. 2022 19:33:18
Svázaný Ježíš Nesignováno .
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky:15876
21. 11. 2022 19:32:00
Apoštol Pavel Nesignováno .
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky:15867
21. 11. 2022 19:30:00
Nedražilo se
Tobiáš Neznačeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:16299
21. 11. 2022 19:28:00
Bez názvu Neznačeno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky:16468
21. 11. 2022 19:26:00