Ježíš
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
Aktuální cena: | 6 000 Kč |
Číslo položky:15866
21. 11. 2022 19:24:00
Dívka v šatech
Značeno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:16344
21. 11. 2022 19:18:00
Léto
Beneš Ladislav
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 300 Kč |
Číslo položky:16342
21. 11. 2022 19:16:00
Schránka na budík
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 500 Kč |
Číslo položky:16469
21. 11. 2022 19:14:00
Figurální hodiny
Bechyně
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:15926
21. 11. 2022 19:12:00
Rámové hodiny
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 300 Kč |
Číslo položky:15929
21. 11. 2022 19:10:00
Hodiny, rámové
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 600 Kč |
Číslo položky:17102
21. 11. 2022 19:08:00
Hodiny - staroněmecké
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
Aktuální cena: | 17 000 Kč |
Číslo položky:17000
21. 11. 2022 19:05:41
Hodiny - (altdeutsch)
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
Aktuální cena: | 11 000 Kč |
Číslo položky:15956
21. 11. 2022 19:04:00
Zátiší s pohárem
Chmel Viliam
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 7 500 Kč |
Číslo položky:16274
15. 11. 2022 22:53:21