Zátiší s dýmkou 46 Fišera
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky:5206
26. 6. 2022 18:57:00
Dívčí akt Benda Břetislav
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 32 000 Kč
Číslo položky:15317
21. 6. 2022 22:49:32
Píseň hor Štursa Jan
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:15328
21. 6. 2022 22:38:00
Nedražilo se
Šohaj a Galánka Velan Leopold
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:15319
21. 6. 2022 22:36:00
Dívčí busta s křížkem Kochendörfer Friedrich Wilhelm
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky:15316
21. 6. 2022 22:34:00
Adam Nesignováno .
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky:15320
21. 6. 2022 22:33:28
Dívka - vzpomínka II. Lidický Karel
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky:15314
21. 6. 2022 22:32:00
Chrt Formánek František
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Číslo položky:15634
21. 6. 2022 22:29:06
Šlechtična Neznačeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky:15636
21. 6. 2022 22:28:00
Vyšívací stolek Neznačeno
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 9 000 Kč
Číslo položky:15360
21. 6. 2022 22:26:00