Zátiší s dýmkou
46 Fišera
Vyvolávací cena: | 900 Kč |
Aktuální cena: | 2 100 Kč |
Číslo položky:5206
26. 6. 2022 18:57:00
Dívčí akt
Benda Břetislav
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 32 000 Kč |
Číslo položky:15317
21. 6. 2022 22:49:32
Píseň hor
Štursa Jan
Vyvolávací cena: | 1 200 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:15328
21. 6. 2022 22:38:00
Šohaj a Galánka
Velan Leopold
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 000 Kč |
Číslo položky:15319
21. 6. 2022 22:36:00
Dívčí busta s křížkem
Kochendörfer Friedrich Wilhelm
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
Aktuální cena: | 4 500 Kč |
Číslo položky:15316
21. 6. 2022 22:34:00
Adam
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 500 Kč |
Číslo položky:15320
21. 6. 2022 22:33:28
Dívka - vzpomínka II.
Lidický Karel
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 5 000 Kč |
Číslo položky:15314
21. 6. 2022 22:32:00
Chrt
Formánek František
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 600 Kč |
Číslo položky:15634
21. 6. 2022 22:29:06
Šlechtična
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 500 Kč |
Číslo položky:15636
21. 6. 2022 22:28:00
Vyšívací stolek
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
Aktuální cena: | 9 000 Kč |
Číslo položky:15360
21. 6. 2022 22:26:00