Povstání sester Trung proti čínské nadvládě
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
Aktuální cena: | 50 000 Kč |
Číslo položky:19837
10. 6. 2024 21:30:00
Svatováclavský dukát 1924
Značeno
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
Aktuální cena: | 25 000 Kč |
Číslo položky:19827
10. 6. 2024 21:28:00
U hospodářského stavení
Langer Karel
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
Aktuální cena: | 14 000 Kč |
Číslo položky:19798
10. 6. 2024 21:24:00
Modrá hlava
Istler Josef
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
Aktuální cena: | 29 000 Kč |
Číslo položky:19760
10. 6. 2024 21:23:39
Jaro na Korsice
Hubáček Josef
Aktuální cena: | 25 000 Kč |
Číslo položky:19768
10. 6. 2024 21:22:00
Kůň s povozem
Sedláček Vojtěch
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
Aktuální cena: | 6 000 Kč |
Číslo položky:19758
10. 6. 2024 21:16:00
Ženy na poli
Sedláček Vojtěch
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
Aktuální cena: | 4 100 Kč |
Číslo položky:19748
10. 6. 2024 21:14:00
Krajina s poli
Sedláček Vojtěch
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
Aktuální cena: | 4 100 Kč |
Číslo položky:19747
10. 6. 2024 21:12:00
Hladké přistání
Born Adolf
Aktuální cena: | 19 000 Kč |
Číslo položky:19720
10. 6. 2024 21:11:25
Hospodský karneval
Rada Vlastimil
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
Aktuální cena: | 11 000 Kč |
Číslo položky:19721
10. 6. 2024 21:10:46