Korbel s nápisem 0,5 l
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 2 300 Kč |
Číslo položky:10943
7. 4. 2021 20:31:34
Pes - foxteriér
Značeno
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 500 Kč |
Číslo položky:10948
7. 4. 2021 20:30:00
Příbramská madonka
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 4 700 Kč |
Číslo položky:10946
7. 4. 2021 20:16:58
Žlutá dýně ( pumpkins)
Yayoi Kusama
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 500 Kč |
Číslo položky:12555
7. 4. 2021 20:10:00
Don Quijote a Sancho Pancha
Kutálek Jan
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 3 500 Kč |
Číslo položky:11306
7. 4. 2021 20:06:00
Dívka s hroznem
Horejc Jaroslav
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
Aktuální cena: | 13 000 Kč |
Číslo položky:12542
7. 4. 2021 20:04:28
Kameník
Lankáš Julius
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 6 000 Kč |
Číslo položky:12447
7. 4. 2021 20:04:00
Hodiny rámové
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
Aktuální cena: | 8 500 Kč |
Číslo položky:12346
7. 4. 2021 20:02:00
Ležící akt
Paderlík Arnošt
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 6 000 Kč |
Číslo položky:12539
7. 4. 2021 20:00:18
Svítání nad rybníkem
Kučera Václav
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 300 Kč |
Číslo položky:12377
7. 4. 2021 19:59:05