Nedražilo se
Rámové hodiny Neznačeno
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:19677
16. 4. 2024 18:30:00
Svícny párové Značeno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:19023
16. 4. 2024 18:28:00
Bruslařka Značeno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky:19025
16. 4. 2024 18:26:00
Nedražilo se
Chlapec Julius Pelikán / Jan Tříska
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:19587
16. 4. 2024 18:24:00
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky:19024
16. 4. 2024 18:22:00
Nedražilo se
Staří muzikanti Neznačeno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:19022
16. 4. 2024 18:20:00
Nedražilo se
Busta Benda Břetislav
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:18949
16. 4. 2024 18:18:00
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky:19021
16. 4. 2024 18:16:00
Loutkové divadlo - loutky Schowanek Johann
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky:18947
16. 4. 2024 18:14:00
Nedražilo se
Kostka Vízner František - připsáno
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:19635
16. 4. 2024 18:12:00