Žena držící mísu s ovocem
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 9 000 Kč |
Číslo položky:19445
16. 4. 2024 19:38:00
Zasněžená Praha
Reiter Gustav
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:19502
16. 4. 2024 19:36:00
Krojovaná dívka
Průcha Otakar
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:19495
16. 4. 2024 19:34:00
Chalupa v zimním lese - velký formát
Malý František
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 500 Kč |
Číslo položky:19439
16. 4. 2024 19:31:48
Pražské střechy
Novák Josef
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:19489
16. 4. 2024 19:30:00
Polní kytice
O. Blažíček - označeno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 5 500 Kč |
Číslo položky:19053
16. 4. 2024 19:28:00
Zimní statek
Sigmund Karel Jan
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 16 500 Kč |
Číslo položky:19450
16. 4. 2024 19:24:40
Popradské Pleso
Babůrek Ladislav
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 800 Kč |
Číslo položky:19420
16. 4. 2024 19:18:00
Léto v podhradí
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 000 Kč |
Číslo položky:19429
16. 4. 2024 19:16:00
Polnatá krajina
Srp František
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:19416
16. 4. 2024 19:14:00