Vigée‐Lebrunová s dcerou Nečitelně signováno
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky:10290
7. 4. 2020 20:38:00
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky:9982
7. 4. 2020 20:36:00
Konec léta Švejdová
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky:10180
7. 4. 2020 20:34:00
Florián Neznačeno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky:10105
7. 4. 2020 20:29:01
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky:10238
7. 4. 2020 20:28:58
Hlava s květinou Černý Jan
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky:10016
7. 4. 2020 20:26:00
Florentský rám Neznačeno
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky:10239
7. 4. 2020 20:25:19
Majolika Wilhelm Schiller & Sons
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky:10017
7. 4. 2020 20:24:00
Tanečnice Royal DUX
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 3 400 Kč
Číslo položky:10326
7. 4. 2020 20:23:14
Čepák - Džbán Malírna - Telč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 21 000 Kč
Číslo položky:10328
7. 4. 2020 20:19:00