Vigée‐Lebrunová s dcerou
Nečitelně signováno
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 1 800 Kč |
Číslo položky:10290
7. 4. 2020 20:38:00
Černohorka v šátku s růžovou stuhou
Nečitelně signováno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 6 000 Kč |
Číslo položky:9982
7. 4. 2020 20:36:00
Konec léta
Švejdová
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 600 Kč |
Číslo položky:10180
7. 4. 2020 20:34:00
Florián
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 4 700 Kč |
Číslo položky:10105
7. 4. 2020 20:29:01
Zrcadlo v řezaném rámu
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
Aktuální cena: | 17 000 Kč |
Číslo položky:10238
7. 4. 2020 20:28:58
Hlava s květinou
Černý Jan
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
Aktuální cena: | 8 500 Kč |
Číslo položky:10016
7. 4. 2020 20:26:00
Florentský rám
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
Aktuální cena: | 16 000 Kč |
Číslo položky:10239
7. 4. 2020 20:25:19
Majolika
Wilhelm Schiller & Sons
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
Aktuální cena: | 7 000 Kč |
Číslo položky:10017
7. 4. 2020 20:24:00
Tanečnice
Royal DUX
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 3 400 Kč |
Číslo položky:10326
7. 4. 2020 20:23:14
Čepák - Džbán
Malírna - Telč
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 21 000 Kč |
Číslo položky:10328
7. 4. 2020 20:19:00