Ptáčci a chlapec
Paleček Josef
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 300 Kč |
Číslo položky:9612
11. 2. 2020 21:00:50
Kytice
Fiala Václav
Vyvolávací cena: | 300 Kč |
Aktuální cena: | 300 Kč |
Číslo položky:9694
11. 2. 2020 21:00:00
Pražský sen
Houšť Miroslav
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 900 Kč |
Číslo položky:9574
11. 2. 2020 20:56:00
Chlapec
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 500 Kč |
Číslo položky:9532
11. 2. 2020 20:54:00
Hříbek
Šrámek Václav
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 3 000 Kč |
Číslo položky:9680
11. 2. 2020 20:53:32
Rvačka
Vodrážka Jaroslav
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 500 Kč |
Číslo položky:9686
11. 2. 2020 20:52:00
2 kusy : akvarel a litografie
Hejna Václav
Vyvolávací cena: | 600 Kč |
Aktuální cena: | 700 Kč |
Číslo položky:9692
11. 2. 2020 20:50:00
Malířské zátiší
Ježek Stanislav
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 100 Kč |
Číslo položky:9683
11. 2. 2020 20:48:00
Zima na hřebenech
Brechler (Adalbert) Vojtěch
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:9682
11. 2. 2020 20:44:00
Stavení na břehu jezera
Constable John
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 500 Kč |
Číslo položky:9494
11. 2. 2020 20:42:00