Nedražilo se
Dívka s květy a motýli Jiřincová Ludmila
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:9810
9. 12. 2019 21:28:00
Poprsí dívky - akvarel Jiřincová Ludmila
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Číslo položky:9809
9. 12. 2019 21:26:00
Mokřiny Glückselig Josef
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Číslo položky:9499
9. 12. 2019 21:20:13
Dáma v klobouku Jakesch Alexander
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 33 000 Kč
Číslo položky:9777
9. 12. 2019 21:16:16
Muž a žena při žních Hoplíček František
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky:9572
9. 12. 2019 21:14:00
Portrét dívky Nesignováno .
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky:9849
9. 12. 2019 21:13:29
Středomořský motiv Signatura nečitelná
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky:9845
9. 12. 2019 21:08:00
Pocestný Kamenický Josef Jiří (A.Lískovec)
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky:9744
9. 12. 2019 21:05:01
Portrét dámy Nesignováno .
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky:9848
9. 12. 2019 21:04:00
Zelené jezírko Janeček Ota - připsáno
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 26 000 Kč
Číslo položky:9746
9. 12. 2019 21:02:29