Hudební salon Nesignováno .
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky:9678
22. 11. 2019 19:34:28
Námořní motiv Boudin Eugène- označeno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 28 000 Kč
Číslo položky:9292
22. 11. 2019 19:29:18
Vesnice Pošar Miloš
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky:9679
22. 11. 2019 19:26:00
Požehnání Nesignováno .
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky:9364
22. 11. 2019 19:14:14
Zátiší s jablky Nesignováno .
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky:9371
22. 11. 2019 19:10:57
Kytice Signatura nečitelná
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky:9380
22. 11. 2019 19:10:00
Stromy Stěhule Karel
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 400 Kč
Číslo položky:9365
22. 11. 2019 19:00:00
Podzim Fiala Zdeněk
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky:9368
22. 11. 2019 18:59:08
4. obrázky - zátiší Fiala Zdeněk
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky:9369
22. 11. 2019 18:58:00
Nedražilo se
Bertramka Vacke Josef
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 400 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:9253
22. 11. 2019 18:50:00