2X krajina Rotter Leonard
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky:9357
21. 11. 2019 19:58:00
Kozy na pastvě Signatura nečitelná
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:9207
21. 11. 2019 19:50:00
Zimní les s řekou Laszlo Neogrady - označeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky:9390
21. 11. 2019 19:48:00
Portrét muže Nesignováno .
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky:9150
21. 11. 2019 19:46:00
Hrubá skála 1935 Vik Karel
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky:9060
21. 11. 2019 19:44:00
Vyhnání z vesnice Skorka Lauko Jan
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Číslo položky:9155
21. 11. 2019 19:40:00
Nedražilo se
Rozsévač Bommer Georg
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:9283
21. 11. 2019 19:34:00
Nedražilo se
Sedící žena Značeno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:9036
21. 11. 2019 19:30:00
Vrba z Kytice Sucharda Stanislav
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky:9069
21. 11. 2019 19:26:00
Dívka v sadu Mehl Jan
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky:9313
21. 11. 2019 19:25:10