2X krajina
Rotter Leonard
Vyvolávací cena: | 600 Kč |
Aktuální cena: | 600 Kč |
Číslo položky:9357
21. 11. 2019 19:58:00
Kozy na pastvě
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:9207
21. 11. 2019 19:50:00
Zimní les s řekou
Laszlo Neogrady - označeno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 7 000 Kč |
Číslo položky:9390
21. 11. 2019 19:48:00
Portrét muže
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 600 Kč |
Číslo položky:9150
21. 11. 2019 19:46:00
Hrubá skála 1935
Vik Karel
Vyvolávací cena: | 1 200 Kč |
Aktuální cena: | 1 900 Kč |
Číslo položky:9060
21. 11. 2019 19:44:00
Vyhnání z vesnice
Skorka Lauko Jan
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
Aktuální cena: | 25 000 Kč |
Číslo položky:9155
21. 11. 2019 19:40:00
Rozsévač
Bommer Georg
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 800 Kč |
Číslo položky:9283
21. 11. 2019 19:34:00
Sedící žena
Značeno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:9036
21. 11. 2019 19:30:00
Vrba z Kytice
Sucharda Stanislav
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 900 Kč |
Číslo položky:9069
21. 11. 2019 19:26:00
Dívka v sadu
Mehl Jan
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 000 Kč |
Číslo položky:9313
21. 11. 2019 19:25:10