Dva voskové portréty
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 1 200 Kč |
Aktuální cena: | 4 600 Kč |
Číslo položky:8286
23. 9. 2019 20:00:00
Jan Nepomucký
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 700 Kč |
Číslo položky:8239
23. 9. 2019 19:58:45
Příbramská madona
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 4 200 Kč |
Číslo položky:8873
23. 9. 2019 19:58:16
Řezaný podstavec
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:8628
23. 9. 2019 19:58:00
Sloupkové hodiny
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 4 700 Kč |
Číslo položky:8858
23. 9. 2019 19:56:02
Šest sklenic
Moser Sklo
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 100 Kč |
Číslo položky:8758
23. 9. 2019 19:46:00
Dóza a vázička
Jaroněk Alois
Vyvolávací cena: | 600 Kč |
Aktuální cena: | 9 000 Kč |
Číslo položky:8765
23. 9. 2019 19:44:49
Liška a jezevčík
Značeno
Vyvolávací cena: | 1 200 Kč |
Aktuální cena: | 9 000 Kč |
Číslo položky:8853
23. 9. 2019 19:44:36
Dívka s dítětem, slánka a pepřenka
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 600 Kč |
Číslo položky:8857
23. 9. 2019 19:44:00
Šťastná rodina
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 500 Kč |
Číslo položky:8849
23. 9. 2019 19:40:00