Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky:7726
26. 6. 2019 21:58:00
Nedražilo se
Pravěký lovec Rolenec Josef
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:8259
26. 6. 2019 21:52:00
Krajina s křížem Dalibor Matouš
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Číslo položky:8337
26. 6. 2019 21:48:00
Švadlena Schilden A.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky:8334
26. 6. 2019 21:36:00
Nedražilo se
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:8329
26. 6. 2019 21:34:00
Portrét dívky Jean-Honoré Fragonard
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky:8532
26. 6. 2019 21:32:00
Skříňka na klíče Nesignováno .
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky:8353
26. 6. 2019 21:30:00
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky:8235
26. 6. 2019 21:28:00
Nedražilo se
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:8216
26. 6. 2019 21:26:00
Tyrš Neznačeno
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky:8237
26. 6. 2019 21:24:00