Hasičská přilba Neznačeno
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky:6943
7. 11. 2018 20:57:00
Vojenská čepice Neznačeno
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky:6944
7. 11. 2018 20:54:00
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky:6942
7. 11. 2018 20:53:06
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky:6941
7. 11. 2018 20:51:03
Busta 1 Pekárek Josef Václav
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky:6959
7. 11. 2018 20:48:29
Busta 2 Pekárek Josef Václav
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:6960
7. 11. 2018 20:42:00
Tanečnice Morét Alfred
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky:6958
7. 11. 2018 20:41:13
Milenci Kodet Jan
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky:7067
7. 11. 2018 20:39:00
Sada stříbrných příborů Hugo Moser Nachfolger Solingen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky:6940
7. 11. 2018 20:33:03
Portrét dámy Nesignováno .
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky:7004
7. 11. 2018 20:27:43