Pauza na obálku pro Vyšehrad
Tichý František
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 600 Kč |
Číslo položky:5439
14. 9. 2017 19:25:00
Stromovka
Jiroudek František
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 4 600 Kč |
Číslo položky:5430
14. 9. 2017 19:23:37
Odpočívající dívka
Špála Václav
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
Aktuální cena: | 8 500 Kč |
Číslo položky:5379
14. 9. 2017 19:13:17
Rámové hodiny
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
Aktuální cena: | 17 000 Kč |
Číslo položky:5362
14. 9. 2017 19:00:00
Starý dub
Seidl Václav
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 1 800 Kč |
Číslo položky:5378
14. 9. 2017 18:50:36
Plachetnice na moři
Andreas Achenbach - Nesignováno
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
Aktuální cena: | 9 000 Kč |
Číslo položky:5361
14. 9. 2017 18:45:00
Romantická krajina s mlýnem
F.J. Dyck
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 18 000 Kč |
Číslo položky:5360
14. 9. 2017 18:44:19
Muchomůrky
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:5438
14. 9. 2017 18:40:00
Holandský motiv
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
Aktuální cena: | 50 000 Kč |
Číslo položky:5330
14. 9. 2017 18:30:00
Na pastvě
Stein Václav
Vyvolávací cena: | 2 800 Kč |
Aktuální cena: | 2 800 Kč |
Číslo položky:5326
14. 9. 2017 18:25:00