Tržiště
Šimon Tavík František - připsáno
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
Aktuální cena: | 15 000 Kč |
Číslo položky:18066
20. 11. 2023 19:46:05
Zátiší se zajícem - Akt
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 000 Kč |
Číslo položky:18081
20. 11. 2023 19:46:00
Sixtinská Madona - Velký formát
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
Aktuální cena: | 13 000 Kč |
Číslo položky:18542
20. 11. 2023 19:42:00
Matka s dítětem
Jičínský Josef
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
Aktuální cena: | 20 000 Kč |
Číslo položky:18087
20. 11. 2023 19:40:00
Sedící dívka - Žardiniéra
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 2 000 Kč |
Číslo položky:18635
20. 11. 2023 19:36:00
Váza
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 7 000 Kč |
Číslo položky:18710
20. 11. 2023 19:36:00
Párové vázy - figurální motivy
Značeno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 500 Kč |
Číslo položky:18180
20. 11. 2023 19:34:00
Váza
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:18179
20. 11. 2023 19:32:00
Párové vázičky
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 500 Kč |
Číslo položky:18178
20. 11. 2023 19:30:00
Čínská mísa s podstavcem
Značeno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 500 Kč |
Číslo položky:18177
20. 11. 2023 19:28:00