Kovářov
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:21508
18. 3. 2025 22:00:00
Brána
Šetelík Jaroslav
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 1 800 Kč |
Číslo položky:21515
18. 3. 2025 22:02:00
Krajina s poutníkem
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 3 000 Kč |
Číslo položky:21516
18. 3. 2025 22:04:00
Zima v lese
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 500 Kč |
Číslo položky:21519
18. 3. 2025 22:06:00
Portrét
Drtikol František
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:21531
18. 3. 2025 22:08:00
Kvetoucí švestky
Hanych Rudolf
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 500 Kč |
Číslo položky:21544
18. 3. 2025 22:10:00
Svěcení a znesvěcení lásky
Šíma Josef
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
Aktuální cena: | 12 000 Kč |
Číslo položky:21371
18. 3. 2025 22:12:00
Na ulici
Souček Karel (Bor)
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
Aktuální cena: | 6 500 Kč |
Číslo položky:21378
18. 3. 2025 22:14:00
U stolu (Pri stole)
Mednyánszky László Ladislav
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
Aktuální cena: | 20 000 Kč |
Číslo položky:21382
18. 3. 2025 22:16:00
Noční ulice
Schikaneder Jakub - označeno
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
Aktuální cena: | 15 000 Kč |
Číslo položky:21384
18. 3. 2025 22:18:00