Aktuální aukce

František Ringo Čech - Znamení zvěrokruhu

21. 10. 2024 - 4. 12. 2024

12 položek v aukci

Zimní aukce 2025

10. 11. 2024 - 19. 3. 2025

312 položek v aukci

Dívka se šátkem l. Nesignováno .
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky:8128
24. 4. 2019 21:00:00
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky:8189
24. 4. 2019 20:08:00
Vesnická pohoda Nesignováno .
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky:8092
23. 4. 2019 21:48:00
Móda 16 - 20 století Nesignováno .
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:8097
23. 4. 2019 19:46:00
Mladý muž s dýmkou Nesignováno .
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:8169
22. 4. 2019 21:18:00
Marbre Nesignováno .
Vyvolávací cena: 100 Kč
Aktuální cena: 400 Kč
Číslo položky:7498
2. 4. 2019 20:56:00
Portréty, 4 kusy Nesignováno .
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky:7475
2. 4. 2019 20:44:00
Nedražilo se
Vojenský jezdec Nesignováno .
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 200 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:7846
2. 4. 2019 19:39:00
Nedražilo se
Děvče a ptáček Nesignováno .
Vyvolávací cena: 100 Kč
Aktuální cena: 100 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:7862
2. 4. 2019 19:32:00
Požehnání Nesignováno .
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Číslo položky:7229
2. 4. 2019 19:20:00