Aktuální aukce
Dívka se šátkem l.
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 1 200 Kč |
Aktuální cena: | 2 200 Kč |
Číslo položky:8128
24. 4. 2019 21:00:00
Dostavník ve vánici a zimní noc
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 100 Kč |
Číslo položky:8189
24. 4. 2019 20:08:00
Vesnická pohoda
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 500 Kč |
Číslo položky:8092
23. 4. 2019 21:48:00
Móda 16 - 20 století
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:8097
23. 4. 2019 19:46:00
Mladý muž s dýmkou
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:8169
22. 4. 2019 21:18:00
Marbre
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 100 Kč |
Aktuální cena: | 400 Kč |
Číslo položky:7498
2. 4. 2019 20:56:00
Portréty, 4 kusy
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 300 Kč |
Aktuální cena: | 300 Kč |
Číslo položky:7475
2. 4. 2019 20:44:00
Vojenský jezdec
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 200 Kč |
Aktuální cena: | 200 Kč |
Číslo položky:7846
2. 4. 2019 19:39:00
Děvče a ptáček
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 100 Kč |
Aktuální cena: | 100 Kč |
Číslo položky:7862
2. 4. 2019 19:32:00
Požehnání
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 600 Kč |
Aktuální cena: | 3 300 Kč |
Číslo položky:7229
2. 4. 2019 19:20:00