Aktuální aukce
Portrét nadporučíka
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 3 000 Kč |
Číslo položky:5458
7. 11. 2017 19:20:00
Partie ze Štěpanic u Jílemnice
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 400 Kč |
Aktuální cena: | 400 Kč |
Číslo položky:5410
14. 9. 2017 21:05:00
Krajina - protějšky
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 200 Kč |
Číslo položky:5398
14. 9. 2017 20:55:00
Rámové hodiny
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
Aktuální cena: | 17 000 Kč |
Číslo položky:5362
14. 9. 2017 19:00:00
Muchomůrky
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:5438
14. 9. 2017 18:40:00
Holandský motiv
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
Aktuální cena: | 50 000 Kč |
Číslo položky:5330
14. 9. 2017 18:30:00
Dívčí akt
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 500 Kč |
Číslo položky:5311
13. 9. 2017 20:55:00
Portrét belgické princezny
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
Aktuální cena: | 8 500 Kč |
Číslo položky:5304
13. 9. 2017 20:50:00
U moře - pendanty
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 600 Kč |
Číslo položky:5354
13. 9. 2017 20:00:00
Košík s hrozny
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 100 Kč |
Číslo položky:5300
13. 9. 2017 18:16:29