Aktuální aukce
Žena v červeném
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 200 Kč |
Číslo položky:5613
10. 11. 2017 18:40:00
Koně s povozem
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 300 Kč |
Aktuální cena: | 300 Kč |
Číslo položky:5531
8. 11. 2017 21:15:00
Žena s kapesníčkem
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 700 Kč |
Aktuální cena: | 1 400 Kč |
Číslo položky:5513
8. 11. 2017 19:48:44
Poprava
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 4 800 Kč |
Aktuální cena: | 30 200 Kč |
Číslo položky:5483
7. 11. 2017 21:25:00
Portrét nadporučíka
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 3 000 Kč |
Číslo položky:5458
7. 11. 2017 19:20:00
Partie ze Štěpanic u Jílemnice
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 400 Kč |
Aktuální cena: | 400 Kč |
Číslo položky:5410
14. 9. 2017 21:05:00
Krajina - protějšky
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 200 Kč |
Číslo položky:5398
14. 9. 2017 20:55:00
Rámové hodiny
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
Aktuální cena: | 17 000 Kč |
Číslo položky:5362
14. 9. 2017 19:00:00
Muchomůrky
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:5438
14. 9. 2017 18:40:00
Holandský motiv
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
Aktuální cena: | 50 000 Kč |
Číslo položky:5330
14. 9. 2017 18:30:00