Aktuální aukce
Bodhisattva - Kuan-jin
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
Aktuální cena: | 10 000 Kč |
Číslo položky:20176
24. 9. 2024 19:00:00
Konzole
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 800 Kč |
Číslo položky:20175
24. 9. 2024 19:02:00
Zrcadlový rám
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:20218
24. 9. 2024 19:04:00
Ježíš žehnající
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 600 Kč |
Číslo položky:20238
24. 9. 2024 19:06:00
Světec s ježíškem
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:20241
24. 9. 2024 19:08:00
Ježíš na kříži
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:20239
24. 9. 2024 19:10:00
Křest
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 500 Kč |
Číslo položky:20240
24. 9. 2024 19:12:00
Rámové hodiny
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 3 000 Kč |
Číslo položky:20001
24. 9. 2024 19:18:00
Francouzský kord II.
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
Aktuální cena: | 8 500 Kč |
Číslo položky:21013
24. 9. 2024 21:12:00
Francouzský kord I.
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
Aktuální cena: | 7 000 Kč |
Číslo položky:21012
24. 9. 2024 21:16:00