Aktuální aukce
Řezaný rám 2
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 3 600 Kč |
Číslo položky:13204
14. 6. 2021 19:13:41
Řezaný rám 1
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 9 600 Kč |
Číslo položky:13203
14. 6. 2021 19:10:00
Žena v zelenkavých šatech
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 700 Kč |
Číslo položky:12681
14. 6. 2021 19:06:39
Kazatel
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 12 000 Kč |
Číslo položky:13183
14. 6. 2021 19:06:00
Korbel s figurálními motivy 0,5 l
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 2 700 Kč |
Číslo položky:10944
7. 4. 2021 20:37:20
Korbel s nápisem 0,5 l
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 2 300 Kč |
Číslo položky:10943
7. 4. 2021 20:31:34
Příbramská madonka
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 4 700 Kč |
Číslo položky:10946
7. 4. 2021 20:16:58
Hodiny rámové
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
Aktuální cena: | 8 500 Kč |
Číslo položky:12346
7. 4. 2021 20:02:00
Vikingská dvoubřitá válečná sekera
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
Aktuální cena: | 8 000 Kč |
Číslo položky:11415
18. 11. 2020 19:46:00
Torzo mladého muže
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
Aktuální cena: | 20 000 Kč |
Číslo položky:11431
18. 11. 2020 19:40:00