Aktuální aukce
Rámové hodiny
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
Aktuální cena: | 6 000 Kč |
Číslo položky:19677
16. 4. 2024 18:30:00
Staří muzikanti
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:19022
16. 4. 2024 18:20:00
Divočák
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 7 500 Kč |
Číslo položky:19556
16. 4. 2024 18:04:00
Madona s konzolí
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 4 700 Kč |
Číslo položky:19279
19. 2. 2024 19:16:00
Svatováclavský dukát 1924
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
Aktuální cena: | 50 000 Kč |
Číslo položky:18733
13. 2. 2024 19:12:00
Sedící dívka - Žardiniéra
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 2 000 Kč |
Číslo položky:18635
20. 11. 2023 19:36:00
Váza
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 7 000 Kč |
Číslo položky:18710
20. 11. 2023 19:36:00
Váza
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:18179
20. 11. 2023 19:32:00
Párové vázičky
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 500 Kč |
Číslo položky:18178
20. 11. 2023 19:30:00
Příbramská madona 7
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:17943
19. 9. 2023 18:58:00