Aktuální aukce
Světice I
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 3 200 Kč |
Aktuální cena: | 4 200 Kč |
Číslo položky:19109
12. 6. 2024 21:14:21
Řezaný rám
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 600 Kč |
Číslo položky:18980
16. 4. 2024 18:38:00
Perníková forma - 1823
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 3 000 Kč |
Číslo položky:19415
16. 4. 2024 18:34:00
Hodiny jednosloupkové
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 800 Kč |
Číslo položky:19026
16. 4. 2024 18:32:00
Rámové hodiny
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
Aktuální cena: | 6 000 Kč |
Číslo položky:19677
16. 4. 2024 18:30:00
Staří muzikanti
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:19022
16. 4. 2024 18:20:00
Divočák
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 7 500 Kč |
Číslo položky:19556
16. 4. 2024 18:04:00
Madona s konzolí
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 4 700 Kč |
Číslo položky:19279
19. 2. 2024 19:16:00
Svatováclavský dukát 1924
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
Aktuální cena: | 50 000 Kč |
Číslo položky:18733
13. 2. 2024 19:12:00
Sedící dívka - Žardiniéra
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 2 000 Kč |
Číslo položky:18635
20. 11. 2023 19:36:00