Aktuální aukce
Dívčí busta
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 2 600 Kč |
Číslo položky:16343
21. 11. 2022 19:47:50
Oválné zrcadlo
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 6 100 Kč |
Číslo položky:15928
21. 11. 2022 19:38:03
Tobiáš
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 500 Kč |
Číslo položky:16299
21. 11. 2022 19:28:00
Bez názvu
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 4 600 Kč |
Číslo položky:16468
21. 11. 2022 19:26:00
Schránka na budík
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 500 Kč |
Číslo položky:16469
21. 11. 2022 19:14:00
Rámové hodiny
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 300 Kč |
Číslo položky:15929
21. 11. 2022 19:10:00
Hodiny, rámové
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 600 Kč |
Číslo položky:17102
21. 11. 2022 19:08:00
Hodiny - staroněmecké
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
Aktuální cena: | 17 000 Kč |
Číslo položky:17000
21. 11. 2022 19:05:41
Hodiny - (altdeutsch)
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
Aktuální cena: | 11 000 Kč |
Číslo položky:15956
21. 11. 2022 19:04:00
Panenka II
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:16137
27. 9. 2022 22:08:00