Aktuální aukce
Šálek s podšálkem
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:16939
11. 4. 2023 18:18:00
Sloupkové hodiny
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
Aktuální cena: | 6 000 Kč |
Číslo položky:17314
11. 4. 2023 18:00:00
Útočníci
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 600 Kč |
Číslo položky:16925
10. 4. 2023 21:23:00
Lampa
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 900 Kč |
Aktuální cena: | 5 500 Kč |
Číslo položky:16591
13. 2. 2023 21:32:32
Dívčí busta
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 2 600 Kč |
Číslo položky:16343
21. 11. 2022 19:47:50
Oválné zrcadlo
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 6 100 Kč |
Číslo položky:15928
21. 11. 2022 19:38:03
Tobiáš
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 500 Kč |
Číslo položky:16299
21. 11. 2022 19:28:00
Bez názvu
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 4 600 Kč |
Číslo položky:16468
21. 11. 2022 19:26:00
Schránka na budík
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 500 Kč |
Číslo položky:16469
21. 11. 2022 19:14:00
Rámové hodiny
Neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 300 Kč |
Číslo položky:15929
21. 11. 2022 19:10:00