Aktuální aukce

František Ringo Čech - Znamení zvěrokruhu

21. 10. 2024 - 4. 12. 2024

12 položek v aukci

Zimní aukce 2025

10. 11. 2024 - 19. 3. 2025

312 položek v aukci

Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:16939
11. 4. 2023 18:18:00
Sloupkové hodiny Neznačeno
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky:17314
11. 4. 2023 18:00:00
Útočníci Neznačeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky:16925
10. 4. 2023 21:23:00
Lampa Neznačeno
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky:16591
13. 2. 2023 21:32:32
Dívčí busta Neznačeno
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky:16343
21. 11. 2022 19:47:50
Oválné zrcadlo Neznačeno
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 6 100 Kč
Číslo položky:15928
21. 11. 2022 19:38:03
Nedražilo se
Tobiáš Neznačeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:16299
21. 11. 2022 19:28:00
Bez názvu Neznačeno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky:16468
21. 11. 2022 19:26:00
Schránka na budík Neznačeno
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky:16469
21. 11. 2022 19:14:00
Rámové hodiny Neznačeno
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky:15929
21. 11. 2022 19:10:00