Aktuální aukce

Podzimní aukce 2024

15. 9. 2024 - 13. 11. 2024

319 položek v aukci

Letní aukce 2024

13. 6. 2024 - 24. 9. 2024

287 položek v aukci

Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky:20176

24. 9. 2024 19:00:00
S příhozem
Konzole Neznačeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
S příhozem
Číslo položky:20175

24. 9. 2024 19:02:00
S příhozem
Zrcadlový rám Neznačeno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
S příhozem
Číslo položky:20218

24. 9. 2024 19:04:00
S příhozem
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
S příhozem
Číslo položky:20238

24. 9. 2024 19:06:00
S příhozem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
S příhozem
Číslo položky:20241

24. 9. 2024 19:08:00
S příhozem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
S příhozem
Číslo položky:20239

24. 9. 2024 19:10:00
S příhozem
Křest Neznačeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
S příhozem
Číslo položky:20240

24. 9. 2024 19:12:00
S příhozem
Chlapec z hor Christensen Jeremias
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
S příhozem
Číslo položky:20026

24. 9. 2024 19:14:00
S příhozem
Faun Kodet Emanuel
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
S příhozem
Číslo položky:20276

24. 9. 2024 19:16:00
Rámové hodiny Neznačeno
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky:20001

24. 9. 2024 19:18:00