Aktuální aukce

Podzimní aukce 2024

15. 9. 2024 - 13. 11. 2024

319 položek v aukci

Letní aukce 2024

13. 6. 2024 - 24. 9. 2024

287 položek v aukci

K večeru na Kampě Babůrek Ladislav
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky:21004

24. 9. 2024 21:00:00
Čertovka Babůrek Ladislav
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky:21005

24. 9. 2024 21:02:00
Jaro Chudomel Jaroslav
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky:21006

24. 9. 2024 21:04:00
S příhozem
Ex libris DONA NOBIS PACEM Kulhánek Oldřich
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
S příhozem
Číslo položky:21007

24. 9. 2024 21:06:00
S příhozem
Ráno Švabinský Max
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
S příhozem
Číslo položky:21008

24. 9. 2024 21:08:00
S příhozem
Zámek v Tyrolech Nowopacký Jan
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
S příhozem
Číslo položky:21009

24. 9. 2024 21:10:00
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky:21013

24. 9. 2024 21:12:00
Šavle US Značeno
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Číslo položky:21011

24. 9. 2024 21:14:00
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky:21012

24. 9. 2024 21:16:00
S příhozem
Marie Terezie Nesignováno .
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
S příhozem
Číslo položky:21010

24. 9. 2024 21:18:00