Aktuální aukce
Melancholické děvče
Štursa Jan
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 500 Kč |
Číslo položky:20371
13. 11. 2024 19:44:00
Džbán
Značeno
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 500 Kč |
Číslo položky:20417
13. 11. 2024 19:46:00
Váza
Značeno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:21139
13. 11. 2024 19:48:00
Dívka s růžemi
Jiřincová Ludmila
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:21040
13. 11. 2024 19:50:00
Žena
Krivoš Rudolf
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:21063
13. 11. 2024 19:52:00
Menší imaginární krajina
Sokol Valdemar
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:21065
13. 11. 2024 19:54:00
Saga
Konůpek Jan
Vyvolávací cena: | 2 300 Kč |
Aktuální cena: | 2 300 Kč |
Číslo položky:21099
13. 11. 2024 19:56:00
Mistr Patelin
Konůpek Jan
Vyvolávací cena: | 2 300 Kč |
Aktuální cena: | 2 300 Kč |
Číslo položky:21100
13. 11. 2024 19:58:00
Prázdná skříň
Lada Josef
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 600 Kč |
Číslo položky:21156
13. 11. 2024 20:00:00
Zvonice Ivana Hrozného
Nesignováno .
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 000 Kč |
Číslo položky:20429
13. 11. 2024 20:02:00