Autor Beneš Vincenc

Přihlásit se
Narodil se 22. 1. 1883 ve Velkých Lišicích u Chlumce nad Cidlinou a zemřel 27. 3. 1979 v Praze Malíř a grafik. Studoval na Uměleckoprůmyslové škole (1902–1904) a na Akademii výtvarných umění v Praze (1904–1907). V letech 1909–1911 a 1917–1949 byl členem Spolku výtvarných umělců Mánes. Signováno Nečitelně 3 x grafiky Signováno OB ( Ota Bubeníček) 1x Akvarel : rozměry 30 x 15cm . Datováno 1892 Antonín Waldhauser Zimní cesta 1 x akvarel , rozměry: 25 x 18 cm Jedná se tedy o konvolut 6 kusů + rám

Seznam položek

Žádné položky nebyly nalezeny.