Autor Čechová Olga

Přihlásit se
∗ 6. 4. 1925, † 2010 Umělecké vzdělání: Vysoká škola uměleckoprůmyslová (prof. K. Svolinský, A. Strnadel) Umělecká činnost: zprvu linoryt, dřevořez, suchá jehla a litografie, postupně se zaměřuje na suchou jehlu, drobný dřevoryt a koláže, věnovala se také ilustraci (110 dětských knih)

Seznam položek

Ještěrka - Akvarel Čechová Olga
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:17563
14. 6. 2023 20:35:02
Nedražilo se
Ex libris Cézar alegorie Čechová Olga
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 400 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:12243
22. 2. 2021 20:26:00
Nedražilo se
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:12234
22. 2. 2021 20:18:00
Lednový den Čechová Olga
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky:51203
7. 3. 2018 19:56:49
Nedražilo se
Tři králové Čechová Olga
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 200 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:51113
6. 3. 2018 21:02:00
Nedražilo se
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:51047
31. 1. 2018 20:54:00