Autor Kobrle Karel

Přihlásit se
1879-1966 Vystudoval reálné gymnázium v Pardubicích a Uměleckoprůmyslovou školu v Praze. Od roku 1909 středoškolský profesor kreslení v Příbrami. Tympanista a dirigent v Příbramské filharmonii a tympanista v chrámovém sboru u sv. Jakuba. Účastník místních uměleckých výstav. Tvůrce divadelních dekorací pro opery Hubička, Rusalka, Prodaná nevěsta ad. Autor obrazů, akvarelů a olejomaleb z Tater, Pootaví, Šumavy, Prachovských skal ad.

Seznam položek

Stařec 1901 Kobrle Karel
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky:8957
23. 9. 2019 20:48:00