Autor Kripner C. Rudolf

Přihlásit se
(1858 - 1924) Malíř, žák pražské akademie. Tvořil v oboru figurálním. Jeho specialitou byly kopie starých mistrů. Úspěšně prováděl restaurování starých chrámových obrazů, např. v kostele sv. Ignáce.

Seznam položek

Žádné položky nebyly nalezeny.