Autor Lenz Maxmilian

Přihlásit se
Maximilian Lenz (4. října 1860, Vídeň - 19. května 1948, Vídeň) byl rakouským malířem, grafikem a sochařem. Lenz byl zakládajícím členem Vídeňské secese ; během své nejdůležitější kariéry byl symbolem , ale později se jeho práce stala stále přírodnější . Pracoval v různých médiích, včetně olejů , akvarelu , litografie a kovových reliéfů . Lenz studoval na Kunstgewerbeschule ve Vídni, pak na Akademii výtvarných umění ve Vídni pod Carlem Wurzingerem a Christianem Griepenkerlem . Člen Vienna Künstlerhaus strávil počátkem devadesátých let 20. století v Jižní Americe a navrhoval bankovky v Buenos Aires.

Seznam položek

Portrét mladíka Lenz Maxmilian
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 9 000 Kč
Číslo položky:7364
4. 12. 2018 19:47:00