Autor Schadt Karel.

Přihlásit se
Schadt Karel Narodil se 20. 11. 1888 v Příbrami a zemřel 1955. Malíř krajinář. Byl žákem Al. Kalvody. Vystavoval v Praze i ve Vídni. Do roku 1943 uspořádal přes 30 výstav svých obrazů. Studijní cesty pořádal po Jugoslavii, Německu, byl v Paříži a procestoval Itálii. Později nejraději pracoval v Tatrách, kde vznikla většina jeho obrazů. o autorovi: C. Evers německý malíř + Olej na plátně, rozměry: 31,5 x 63 cm, malba a rám poškozeno

Seznam položek

Žádné položky nebyly nalezeny.