Autor Hampl Petr

Přihlásit se
Narodil se 9.10.1943 v Praze. Studoval na SUŠP v Praze, na pražské Akademii výtvarného umění u V. Tittelbacha a L. Čepeláka. Začínal kompozicemi v duchu fantaskní malby, v sedmdesátých letech se obrátil k tématice rodin, žen a dětí. Zabývá se i restaurování. (Výtvarné centrum Chagall)

Seznam položek

Žena Hampl Petr
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:19295
20. 2. 2024 21:21:36
21. století Hampl Petr
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky:19301
20. 2. 2024 21:20:27
Vzpomínky III Hampl Petr
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky:19307
20. 2. 2024 21:16:00
Nedražilo se
Šťastný život Hampl Petr
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:12512
7. 4. 2021 19:40:00