Možnost okamžitého výkupu obrazů

Nechcete čekat, jak dopadne vaše dílo v aukci?

Chcete obraz jednoduše rovnou prodat?

Obraz od vás vykoupíme.

Snadno a rychle, bez zbytečných průtahů a za hotové.

Napište nám na e-mail: galerie@aukceobrazu.eu
a uveďte podrobnosti o obrazu:

  • Autor obrazu: (pokud není dílo podepsáno, napište bez signatury.
    Pokud podpis nepřečtete, podpis vyfotografujte a zašlete s dalšími fotografiemi)
  • Na čem je obraz namalován: (plátno, dřevo, karton, papír, atd.)
  • Rozměr obrazu: (rozměr bez rámu)
  • Fotografie obrazu: (zepředu, zezadu, podpis autora
    – pokud je obraz podepsán)

Napište nám prosím vaši představu o výkupní ceně
Do poznámky uveďte: Výkup za hotové

Za obraz vám nabídneme vždy nejvyšší možnou cenu,
kterou jsme ochotni za obraz vyplatit v hotovosti.

V případě že není částka dle vašich představ, zkuste obraz prodat
v naší aukci obrazů, kde nejvyšší tržní cenu určují přímo dražitelé.

Okamžitý výkup obrazů

Možnosti výkupu obrazů

1. Přivezte svůj obraz k nám do galerie na Zbraslavi, kde ho od vás vykoupíme

2. Přijedeme za vámi až k vám domů a obraz odvezeme sami (k vyplacení celé částky dojde ihned při převzetí obrazu).
Vyzvednutí obrazu je zcela zdarma.

Vykupujeme i poškozené obrazy

Pokud se na vašem obraze podepsal zub času a není již na první pohled nejhezčí nebo je dokonce více poškozený, nezoufejte. I za poškozené obrazy vám nabídneme nejvyšší možnou cenu. Spolupracujeme s renomovanými restaurátory, kteří již zachránili nejeden obraz.