Restaurování obrazů

Do aukce přijímáme i poškozené obrazy.

Pokud se už na vašem obrazu již podepsal zub času, je poškozený, zašlý nebo zašpiněný, máte dvě možnosti, jak se před aukcí zachovat:

  • Rozhodnete se dražit obraz v původním stavu.
  • Před vložením obrazu do aukce budete chtít obraz restaurovat a zvýšit tak jeho hodnotu až na trojnásobek.

Je jen na vás, jak se rozhodnete - obě varianty jsou možné.

Spolupracujeme s renomovanými restaurátory

Restaurováním obrazu se zvýší jeho hodnota až na trojnásobnou cenu!

Pokud se rozhodnete pro restaurování obrazu, rádi celý proces zajistíme.

Jednoduše přineste svůj obraz k nám do galerie a společně se domluvíme na všech podrobnostech. Nejprve posoudíme, zda je váš obraz k restaurováni vhodný a následně zajistíme samotné restaurování.

Váš obraz bude v nejlepších rukách. Za to vám ručíme.

Kolik to bude stát?

Za samotné restaurování předem nic neplatíte. Obraz necháme zrestaurovat na své vlastní náklady, přičemž se pouze navýší provize z prodeje obrazu o 10 %.

Co když se obraz neprodá?

Pokud si obraz nenajde svého dražitele, obraz vám vrátíme zpět a za odborné restaurování nic neplatíte.

Restaurování obrazu - před a po

Ukázka práce našich restaurátorů

Restaurování obrazu od Antonína Chittussiho

Restaurování obrazu od Antonína Chittussiho - původní stav
Restaurování obrazu od Antonína Chittussiho - průběh
Restaurování obrazu od Antonína Chittussiho - výsledek

Restaurování obrazu určeného k likvidaci

Restaurování obrazu určeného k likvidaci - původní stav
Restaurování obrazu určeného k likvidaci - průběh
Restaurování obrazu určeného k likvidaci - výsledek

Restaurování obrazu - původní stav
Restaurování obrazu - průběh
Restaurování obrazu - výsledek