Restaurování obrazů
Do aukce přijímáme i poškozené obrazy.
Pokud se už na vašem obrazu již podepsal zub času, je poškozený, zašlý nebo zašpiněný, máte dvě možnosti, jak se před aukcí zachovat:
- Rozhodnete se dražit obraz v původním stavu.
- Před vložením obrazu do aukce budete chtít obraz restaurovat a zvýšit tak jeho hodnotu až na trojnásobek.
Je jen na vás, jak se rozhodnete - obě varianty jsou možné.
Spolupracujeme s renomovanými restaurátory
Restaurováním obrazu se zvýší jeho hodnota až na trojnásobnou cenu!
Pokud se rozhodnete pro restaurování obrazu, rádi celý proces zajistíme.
Jednoduše přineste svůj obraz k nám do galerie a společně se domluvíme na všech podrobnostech. Nejprve posoudíme, zda je váš obraz k restaurováni vhodný a následně zajistíme samotné restaurování.
Váš obraz bude v nejlepších rukách. Za to vám ručíme.
Kolik to bude stát?
Za samotné restaurování předem nic neplatíte. Obraz necháme zrestaurovat na své vlastní náklady, přičemž se pouze navýší provize z prodeje obrazu o 10 %.
Co když se obraz neprodá?
Pokud si obraz nenajde svého dražitele, obraz vám vrátíme zpět a za odborné restaurování nic neplatíte.
Ukázka práce našich restaurátorů
Restaurování obrazu od Antonína Chittussiho
Restaurování obrazu určeného k likvidaci